Jdi na obsah Jdi na menu

Zmrzlina – fakt dobrá zmrzlina

6. 2. 2011

 

Při zkoušení chutí asi sta zmrzlin se konečně našla královna mezi zmrzlinami. Pokud mám tedy zrovna na mysli tu kupovanou. Já to tady píšu, jako bych si doma dělala svou vlastní :D
V obchoďáku narazíme na spousty druhů zmrzlin. Skoro u každé se píše, pravá chuť, nebo že je opravdu smetanová apod. Absolutní kecy. Čeká Vás rozbředlá chuť, nebo ochucené zmražené mlíko a podobné nesmyslné produkty. 
Po zkoušení zmrzliny, která je oceněná českým trhem jako A klasa („pravá chuť zmrzliny“ hlásá kelímek a já po koštu zjistila, že ten kdo to vyrábí, si ze mě asi dělá legraci), či jak se to jmenuje, jsem si řekla, že žádná „fakt dobrá“ zmrzka není. Omyl. Našla se.
Jedná se o zmrzlinku na fotkách. To Vám tedy povím, že kopeček fakt nestačí. Očima jsem mžourala, zda by tedy ještě nevadilo, kdybych si trochu přidala. Zpytovala jsem svědomí, že je to tučné a já mám nedostatek pohybu apod. Nakonec jsme jí snědli na posezení a já měla čisté svědomí, když jsem místo sportu povysávala celej byt.
Jako hvězdu bych určila zrovna tu s názvem: pralines and cream, vanilková získala druhé místo.
Ta zmrzlina je naprosto úžasná, slaďounká, šokující a úplně k zbláznění. Je sice pravda, že je šíleně drahá, ale až budete mít nějaký stres nebo budete potřebovat zklidnit, jupí na nákupy a kupte si tuhle.
Já osobně doporučuji, protože je fantastická. Další mé doporučení je, že se nebudete chtít dělit, takže jí pěkně konzumujte na tajňačku. No a když budete myslet na tuk, pořiďte si vysavač se špatným výkonem :D

zmrzlina-pralines-a-cream.jpg

zmrzlina-vanilla-2.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář