Jdi na obsah Jdi na menu

Výrobník cukrové vaty Ariete Disney - Cukrová vata

26. 2. 2011

 

Nebaví Vás kupovat cukrovou vatu v kelímcích? Mě teda ne. Za prvé, malý kelímek stojí kolem 30 Kč a za druhé nechutná tak dobře, jako pravá vata z pouti.
Slyšela jsem, že se dá koupit výrobník na cukrovou vatu a koupila ho. Představuji Vám tedy výrobník cukrové vaty od Ariete z kolekce Disneyho výrobků.
Je docela sranda s ním pracovat, ale když se to naučíte, čeká na Vás tolik cukrové vaty, kolik si usmyslíte udělat.
Má první tvorba byla docela legrační. Po prvním kousku jsem nadšeně na špejli ukazovala své první dílo a byla jsem odměněna smíchem. Až pak mi to došlo, že jsem měla vatu ve vlasech na obličeji a na triku. No paráda, tak takhle by to tedy nešlo. Studovala jsem návod, abych docílila správného efektu a zjistila jsem, že je zbytečné používat návod a musím na to přijít sama. Nakonec se povedlo a já jsem se stala vatovou umělkyní :D
Informace o výrobku: patří k řadě Ariete Disney. V této kolekci naleznete např. toastovač, sendvičovač, vaflovač, výrobník na zmrzlinu, palačinkovač, výrobník na popcorn, citrusovač apod. Kolekce je velmi bohatá a navíc designově povedená. Dětem se tyto výrobky budou líbit.
Výrobník na cukrovou vatu Ariete Disney 2970
Přístroj je v barvě červené, mísa je bílá s kreslenými postavičkami Disney. Cukrovou vatu můžete vytvářet za necelých pět minut.
Vatu připravujeme jen z cukr krystalu, který si můžeme obarvit i potravinářským barvivem. Obsluha je velmi jednoduchá. Stačí nechat zahřát na 5 minut, pak přístroj vypnout. Nasypat určené množství cukru a opět zapnout. Během chvíle se nám v míse začne vytvářet vata. Špejli otáčíme dokola celého přístroje. Jakmile už z výrobníku nevychází žádná vata, je třeba vypnout, přisypat cukr a opět zapnout.
Pozor! Nikdy se nesmí cukr sypat za provozu. Jinak máte cukr po celé místnosti. U samotného čištění nemusíte mít žádné obavy. Mísa se vyndá a omyje se.
Balení obsahuje samotný výrobník na cukrovou vatu a papírové kornoutky, na které můžete vatu vinout.

vyrobnik-cukrove-vaty-ariete-disney-2970.jpg

vyrobnik-cukrove-vaty-ariete-disney.jpg

vyrobnik-cukrove-vaty-stroj.jpg

vyrobnik-cukrove-vaty.jpg

vyrobnik-na-cukrovou-vatu.jpg

vyrobnik-na-vatu-s-vatou.jpg

cukrova-vata-1.jpg

cukrova-vata-ariete-disney.jpg

cukrova-vata-z-vyrobniku-ariete-disney-2970.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

akmam - anaj

27. 2. 2011 0:09

tak to si Adeluška pochutná,malý mlsoun,teto třes se jak příjdu na vatu,nestačíš dělat

Amy - Re: anaj

27. 2. 2011 0:17

Snad neskončím obalená ve vatě já. Ha, dvojsmysl...