Jdi na obsah Jdi na menu

ŠMOULÍ CHALLENGE X – JE HOTOVO, JE DOKONÁNO ;)

2. 10. 2011


Jelikož jsem nespala celou noc, což mi bylo vlastně jedno, vypadala jsem jako přejetá parním válcem. Gordy už šmoulíky viděl a já šla do sprchy. Na řasy jsem dala trochu řasenky, učesala jsem si vlasy a oblékla. Čtyři kusy šmoulích dortíků jsem dala do krabic, přikryla balicím papírem a čekala na Gordyho. Zavolali jsme si taxíka, nadvakrát jsme šli s dortíkama do auta.

Otevřela nám malá, krabice byly schované, aby nic neviděla. Opusinkovala nás a byla hrozně moc krásná. Měla na sobě vílí kostýmek s křidýlky motýla. Dokonce jí maminka namalovala i oči, byla prostě úžasná a oči jí zářily. Poprosila jsem naše, aby mi uvolnili stůl v obývacím pokoji a ségra s Gordym zabavili v dětském pokoji malou.

Začala jsem nosit krabice. Šok, mamka začala vyšilovat a hrozně se smála. Jsem prý cvok a je to správný a já měla jsem radost, že se jí to líbilo. Taťka seděl u stolu a smál se taky. Konečně byly všechny 4 kusy na stole a já šla za malou.

Říkám jí: „Adélko, představ si co se mi stalo. V noci mně unesl Gargamel a musel mně osvobodit taťka Šmoula a tak jsem nakonec přišla.“ Malá byla vyděšená. Pak jsem jí řekla, že mi pro ni taťka Šmoula dal jedno překvapení a že je to od něj dárek k narozeninám. Gargamela prý zaklel a taky něco udělal s některýma šmoulama a já jsem jí je donesla.

Šly jsme spolu do obýváku a já malé zakryla oči. Pak jsem jí řekla, ať je otevře a ona: Podívala se na stůl, otevřela pusu a skoro půl minuty zírala, pak zařvala: „Teto, to jsou Šmoulové.“

Ani nevíte, jakou měla radost a jakou jsem jí měla já.

Nejvíce zkoumala Gargamela a vajíčka v hradu. Ty padly za vlast nejrychleji :D

A to je vlastně konec mé ŠMOULÍ CHALLENGE.

Ségry dort byl vynikající. Můj dort byl postupem času pomalu ohlodán malou. No prostě paráda. Nicméně, až doma jsem si uvědomila, že jsem právě dotvořila to, na co jsem se tak dlouho připravovala. Nějak to uteklo a já se pomalu připravuju na Gordyho narozeniny. Asi budu tvořit nějakou další challenge :D

PS: Na narozeninách jsem usla asi na půl hodiny v křesle, byla jsem totálně k.o.

Tak to je vše, Vaše Amy

VIDEO SE ŠMOULÍM DORTEMdort-pro-adelku---smurfs-cake.jpg

dort-smoulove.jpg

dort-smoulove--dort-gargamel.jpg

hrad-gargamel--smoulove-dort.jpg

narozeninovy-dort-smoulove-a-gargamel.jpg

smurfs-cake.jpg

smouli-challenge--amaterske-vareni--smouli-dort--smurfs-cake.jpg

smoulove-dort.jpg

smoulove-dort-pro-smoulinku.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

natalka - hezky

6. 8. 2012 10:48

no je to hezky ale nic proti ja budu mit na narozeninach taky šmouli dort alejini a je otrochu lepši ale chvalim

Amy - Re: hezky

8. 9. 2012 20:53

V pořádku :D Jak lepší? Chuťově, nebo designově?

detty@centrum.cz - bomba

9. 12. 2011 16:14

Tak to je vážně bomba!!!! Opravdu nejkrásnější dort se Šmoulíky, který jsem viděla a že jsem jich už viděla :o), protože náš malej by podobný chtěl. Jste moc šikovná. Na zakázku je asi neděláte, že?

Amy - Re: bomba

11. 12. 2011 0:53

:D Děkuji moc. Už jsem dělala i další kolegyňce v práci. Já myslím, že to nebude s tou krásou žhavý, ale zase na amatéra si myslím, že to taková hrůza nebude. Nicméně můj druhý dortík byl - korpus moje výroba a krém co dělává maminka. Prý to bylo vynikajicí, ale však o znáte :D Moc děkuji za příspěvek, již brzo přidám své další veledílo ;)
Na zakázku? Já!!! :D:D

Beata G. - Povedlo se

8. 10. 2011 16:23

Jeden z nejhezčích dortu šmoulu. Hezké. Chválím.

Amy - Re: Povedlo se

13. 10. 2011 17:16

:D Děkuji, ale myslím, že jsou i lepší. Vážím si toho :D

actadecta - .

11. 10. 2011 11:04

Zdravím, tak jsem prohlížela Vaše dílo a povedlo se Vám to. Články, fotky, video je super. Děkuji za inspiraci. Já, dělám z marcipánu a ty hmoty jak jste psala, nepoužívám. Dortařky jsou z nich sice unešené, ale já jsem měla čest takový dort jíst a můžu říct, že to byl pěkný hnus. Ale to je jen můj názor.

Amy - Re: .

13. 10. 2011 17:16

Díky moc, potěšila jste mě :D Ale zase takovej génius nejsem.
Tak víte jak to chodí, 100 lidí 100 chutí.

@Janča - Moc hezké

6. 10. 2011 16:22

Povedlo se, kreativní ;)