Jdi na obsah Jdi na menu

ŠMOULÍ CHALLENGE VII – ČÁST DRUHÁ – KOUMÁK A ŠMOULÍ MIMINKO

2. 10. 2011


Tahle část je v jedné fázi snad povedená, ale Koumák, ten se bohužel nepodařil.

K části druhé:
Květinky, tráva, hříbečky, košíček a knížky jsou vytvořené z hmoty – Marcipán 1:3. Bohužel tahle hmota se moc nehodí na tvarování, jelikož květinky, měli tendenci skomírat.

Knížky – uvnitř každé knížky je hmota, která se změní ve žvýkačku. Je to taková vata od výrobce Chupa Chups. Dáte si kousek vaty do pusy, požvýkáte a ono se to změní ve žvýkačku. Tak to je jen pro zajímavost.

A teď k chudákovi Koumákovi. Jak si můžete všimnout, je celý lesklý a nevydařený. Použila jsem na něj Smartflex (tělíčko, hlava) a marcipán můj (nohy). A už jsem tedy u toho. Už nikdy, opakuju, už nikdy nepoužiju ten šílený Smartflex.

Ségra měla pravdu. Postavička začala sedat, hlava odpadla a já začala stresovat. Kruci, co budu dělat? Přeci nebudu takhle v noci dělat ještě marcipán. Já už sice nějaký měla přichystaný, ale to jsem měla na něco jiného.

Zapla jsem si noťase a začala si číst o zakoupeném Smartflexu. Tak teď nevím, zda jsem hloupá já nebo co. Však se tam doslovně píše - vhodná zejména k potahování dortů a modelování figurek. Při modelaci i potahování je velmi pružná, nelepí se, rychle si drží tvar a "nesesedá" ani při tvorbě větších předmětů. Tak co jsem udělala špatně?

Proklínala jsem snad všechny hmoty na světě. Pak přišel Gordy a viděl, jak jsem rudá vzteky. Napadlo ho, že mám dát figurku zmrazit. Tak jsem chudáka Koumáka usadila do potravinářské fólie, hlavu jsem spojila s párátkem a nechala zamrznout.

Asi po 10 minutách jsem ho vytáhla a chlapec prvně navlhl a pak ztuhnul. Jupííí, to snad není možný.

Bohužel, když jsem ho připevňovala k dortu, kapku jsem ho přimáčkla a udělala mu do hrudi díru :D

Nic lepšího mně nenapadlo, vzala jsem trochu rumu a pohladila mu celé tělo, abych vyhladila nedostatky a on mi šmoulín zůstal lesklý :D

Šmoulí miminko byla hračka. U miminka jsem se fakt pobavila. Položila jsem ho do košíčku a kolem něj jsem dala vajíčka. Abych řekla pravdu, miluju Šmoulí miminka, tohle mně neskutečně bavilo.

Druhá část je tedy hotova a níže naleznete galerii ;)

koumak-smoula.jpg

koumak--smouli-dort--dort-smoulove-a-smouli-miminko.jpg

koumak--smouli-dort--dort-smoulove-a-smouli-miminko4.jpg

koumak--smouli-dort--dort-smoulove-a-smouli-miminko5.jpg

koumak--smouli-dort--dort-smoulove-a-smouli-miminko-2.jpg

kvetinky.jpg

smouli-kniha---dort-s-kvetinkou.jpg

smouli-miminko.jpg

smoulove-miminko.jpg

smoulove--kvetinky--housenky-a-trava.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář